• Autoservis Petr Meca - rychlost, preciznost, kvalita
Prodej značkových náhradních dílů na všechny typy vozů
  • prodej příslušenství
  • veškeré oleje a maziva pro veškeré tuzemské i zahraniční vozy
  • široký sortiment ND
  • zajímavé cenové zvýhodnění pro stále zákazníky a firmy
  • prodej autokosmetiky

Námi dodávané díly představují výhodnou nabídku pro zákazníky (cenové zvýhodnění). Tyto díly poskytují zákazníkovi veškeré výhody dílů nových: kvalitu, bezpečnost, spolehlivost, dlouhodobou životnost a funkčnost včetně dvouleté záruky. Přijeďte se přesvědčit na naši provozovnu.

Originální autodíly?

Valná část motoristů stále žije v omylu, že nejlepšími náhradními díly pro jejich auto jsou tzv. originální autodíly přímo od výrobce vozidla. Není se co divit, mediální masáž působí zaručeně a výrobci vozů vydělávají na prodeji svých "originálních autodílů" nemalé peníze. Co na tom, že "originální" na nich je většinou pouze krabička...

Posuďte sami. Na nově vyrobeném voze je pouze 25% dílů vyrobených přímo výrobcem vozu (např. části karosérie, motoru nebo převodovky), zbytek tedy 75% (jako např. brzdy, výfuk nebo tlumiče) nakupuje u svých dodavatelů - od výrobců dílů a komponentů.

Žádný z výrobců automobilů nemá svoje vlastní továrny na výrobu těchto dílů. Naopak, z důvodu čím dál větší unifikace autodílů mající za cíl snížit výrobní náklady dochází běžně k situacím kdy je stejný díl (např. brzdové destičky) dodáván od jednoho výrobce součástek několika výrobcům automobilů.

Jak to tedy ve skutečnosti funguje? Zjednodušeně řečeno. Ty samé brzdové destičky vyrobené ve stejné kvalitě, jedním výrobcem dostanou na konci výrobní linky potisk toho kterého výrobce automobilů a zabalí se do "jeho" krabičky. A "originální autodíl" je na světě. Zbytek výroby pak dostane potisk samotného výrobce a zabalí se do jeho krabičky. S tímto výrobkem se pak můžete setkat na volném trhu náhradních dílů.

Samozřejmě zde mluvíme o výrobcích renomovaných firem dodávajících do prvovýroby vozidel. Nesmíme zapomínat, že se dnes objevují na trhu i výrobky z "asijských" zemí, které neoprávněněně používají ochranné známky a značky těchto firem. Takových je třeba se vyvarovat.

Proč tedy vydávají výrobci vozidel své autodíly za "originální"? Jednoduše proto, protože přece za "originál" si mohou napočítat víc peněz a nakukat běžnému řidiči, že když použije jiné díly riskuje tím svůj život, zdraví a majetek. Také se Vám to zdá přitažené za vlasy?

 

Rychlý kontakt: 777 622 336